Zakładam RWS-pierwsze szkolenie już 22.10.2020

Zapraszam na cykl szkoleń zakładam RWS- pierwsze spotkanie już w ten czwartek !

Dołącz online! W godzinach 14-16 połącz się z nami via MS Teams

+48 22 161 65 61

Conference ID: 227 325 11#

 

W czwartek 22 października 2020  Fundacja AgriNatura zaprasza na szkolenie stacjonarne dotyczące prowadzenia RWS-ów (sprzedaż bezpośrednia produktów rolnych w systemie abonamentowym, więcej informacji znajdziesz właśnie na tej stronie!)  w gospodarstwie ekologicznym Wojciechówka. Gospodarstwo prowadzi RWS od paru lat dla grupy 40 konsumentów z Warszawy (lokalizacja gospodarstwa : powiat Białobrzegi, 80 km na południe od Warszawy). Szkolenie rozpocznie się o 10.30 i zakończy o 17.00. W programie :
-zwiedzanie gospodarstwa
-ogólne zasady prowadzenia RWS
-podstawowe uwarunkowania prawne
-pozyskiwanie klientów i komunikacja z grupą odbiorców
-planowanie upraw, zagadnienia agrotechniczne
-kalkulacja ekonomiczna
-logistyka
-wymiana doświadczeń z rolnikami sprzedającymi do kooperatyw spożywczych, porównanie z innymi systemami sprzedaży itp.

Szkolenie jest przeznaczone przede wszystkim dla rolników prowadzących lub rozpoczynających sprzedaż bezpośrednią i zastanawiających się nad możliwymi formami jej rozwoju, nad założeniem RWS-u lub już sprzedających w systemie RWS i chcących wymienić się doświadczeniami jak usprawniać i rozwijać tego typu sprzedaż.

Szkolenie jest bezpłatne, w tym wyżywienie (przerwy kawowe, obiad). Możliwe dofinansowanie kosztów dojazdu dla osób dojeżdżających z daleka. Grupa kameralna zgodnie z aktualnymi wytycznymi-ilość miejsc ograniczona! . Zapisy, informacje, szczegóły: biuro@agrinatura.pl, proszę podać numer kontaktowy.
Dla osób które chcą wziąć udział a nie mogą dojechać oraz w przypadku większej ilości chętnych niż limit miejsc, umożliwimy częściowy udział poprzez zoom. Konieczne wcześniejsze zapisy!

Jest to pierwsze z cyklu szkoleń przewidzianych jeszcze w tym roku dotyczących zakładania RWS-ów, rozwoju sprzedaży bezpośredniej, krótkich łańcuchów dostaw, oraz wzmacniania relacji rolnik-konsument. Kolejne informacje o wydarzeniach stacjonarnych, on-line lub w formule hybrydowej będziemy zamieszczać na stronie www.wspierajrolnictwo.pl oraz www.agrinatura.pl

Mecenasem pierwszego szkolenia jest Fundacja L’OCCITANE.

Zapraszamy rownież do obejrzenia krótkiego wywiadu z Anią , prowadzącą RWS Wojciechówka