Slide

RWS Ekołuchowo

dostawy : Bydgoszcz, Piła

EkoLuchowo to rodzinne gospodarstwo rolne w północnej wielkopolsce, uprawiamy warzywa gruntowe i pod osłonami. Gospodarstwo ma powierzchnię  17 ha od 2003 roku posiada certyfikat ekologiczny uzyskany w Agro-Bio-Test PL-EKO-07-03085. Swoje plony i przetwory  sprzedajemy na Frymarku w Bydgoszczy a od 2015 roku prowadzimy RWS w ramach którego warzywa dostarczane są  do Bydgoszczy i Piły. Sezon RWS to 20 cotygodniowych paczek od maja do września.
Pozdrawiamy
Scholastyka i Marek Niemczyk
Odbiory:
Skład paczki: warzywa, owoce, przetwory, nabiał i inne
Miejsce odbiorów: Bydgoszcz. Piła
Kanał komunikacji:ekoluchowo@wp.pl

Certyfikat ekologiczny : tak

 

RWS Dobrodziej

dostarcza do : Poznań, Szczecin

Sławek i Gosia Dobrodziej od 2014 roku dostarczają RWSowe paczki do dwóch grup w Poznaniu i jednej w Szczecinie. Ich gospodarwsto w Żeliszewie liczy 11 ha i posiada certyfikat eko.

Skład paczki: warzywa,owoce, przetwory
Cena paczki:
Miejsce odbioru: Poznań i Szczecin
Kanał komunikacji: info@dobrodziej.com.pl

Napisz na fb

Certyfikat ekologiczny : tak

 

GREEN LEAF GR KĄKOLEWICE


Od 2012 roku Magda, Filip oraz Samuel Partyka są mieszkańcami i  gospodarzami pięknego kawałka ziemi we wsi Kąkolewice. Zajmujemy się uprawą warzyw w zgodzie z naturą bez użycia chemii oraz hodowlą drobiu na pastwiskach. Gospodarstwo ma powierzchnię 15 ha, intensywne uprawy warzywne zajmują ok. 0.5 ha (ok. 40 gatunków w zależności od sezonu), pozostały teren to mieszanka pastwisk oraz lasów.
Nie posiadamy certyfikatu, jednak uprawiamy zgodnie z zasadami ekologicznymi. Aspirujemy do miana gospodarstwa regeneracyjnego, a najwyższa dbałość o środowisko naturalne oraz zdrowie ludzi jest głównym motorem naszej działalności.
Nasz RWS trwa przez 24 tygodnie. Paczka duża to koszt 65 zł, paczka mała 35 zł. W zależności od sezonu paczki zawierają od 8 do 14 różnego rodzaju warzyw i ziół. Jest to ok. 40 gatunków. Oferujemy również drób prosto z pastwiska, a w niedalekiej przyszłości również jajka oraz wołowinę. Zapisy przyjmujemy od 1 stycznia, poprzez naszą stronę na
FB, e-mail lub telefonicznie.

Skład paczki: warzywa, zioła, dodatkowo możliwość zamówienia drobiu
Cena paczki: mała 65 zł, duża 35 zł
Miejsce odbioru:
Kanał komunikacji:  filippartyka@gmail.com;
https://www.facebook.com/greenleafGRKakolewice

tel: 724117054 Filip,
697247835 Magda

Certyfikat ekologiczny : nie