Bezpłatny webinar „Jak zostać rolnikiem ekologicznym” wtorek 9 lutego

Bezpłatne szkolenie on-line „Jak zostać rolnikiem ekologicznym” 

wtorek 9 lutego 2021 godz.16.00 

Społeczny Instytut Ekologiczny zaprasza na bezpłatny webinar „Jak zostać rolnikiem ekologicznym”. Webinar odbędzie się we wtorek 9 lutego o godz 16.00 (czas trwania ok. 2 godzin). Webinar zrealizowany jest w ramach projektu „Go Agri Bio” finansowanego przez Fundację Carrefour. 

W programie :

Waldemar Fortuna, ekspert rolnictwa ekologicznego, przedstawi krok po kroku formalności związane z konwersją gospodarstwa i uzyskaniem certyfikatu ekologicznego.  

Dr Beata Studzińska, wyjaśni podstawowe zasady uprawy ekologicznej pod kątem agrotechniki, ze szczególnym uwzględnieniem uprawy warzyw.   

Kamil Pazik, rolnik ekologiczny, podzieli się swoim świeżym doświadczeniem z konwersji gospodarstwa na rolnictwo ekologiczne, jak również z organizacji sprzedaży bezpośredniej.

Webinar będzie moderować Sonia Priwieziencew, prezes Fundacji AgriNatura

 

Sposób uczestnictwa: 

Webinar odbędzie się na platformie zoom. Jeżeli chcecie państwo wziąć udział i móc zadawać pytania w trakcie webinaru, konieczne jest łącze internetowe oraz wysłanie zgłoszenia na adres biuro@agrinatura.pl do niedzieli 7 lutego. Otrzymacie potwierdzenie oraz link na mejla, pod którym będzie można się połączyć z prowadzącymi. Ilość miejsc jest ograniczona, zapisy wg. kolejności zgłoszeń.

Ponadto będzie można słuchać webinaru „live” ale bez możliwości zadawania pytań na kanale youtube Społecznego Instytutu Ekologicznego pod adresem 

https://www.youtube.com/channel/UCrlqajcXcFrpB2kdvEdOv-A

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

pastedGraphic.png                      pastedGraphic_1.png            pastedGraphic_2.png